Jeśli od jakiegoś czasu w Twojej firmie nie ma obrotów na satysfakcjonującym poziomie, warto pomyśleć o wprowadzeniu karty podarunkowej, mniej więcej takiej np. na spartavity.pl/ , aby promocja w końcu przyniosła oczekiwany efekt. Karty podarunkowe stosowane są na całym świecie, decyduje się na nie coraz więcej firm, a korzystają z nich zarówno te małe jak i wielkie firmy. Być może to właściwy moment by zrobić podobnie? Nie masz pomysłu jak wykorzystać taką kartę podarunkową w Twojej firmie? W takim przypadku nie należy rezygnować, a po prostu zgłosić się do jednej z firm, która specjalizuje się we wprowadzaniu programów lojalnościowych do firm.

 


Programy lojalnościowe mogą być różnego rodzaju, a wszystko zależy od rodzaju prowadzonego biznesu. Z programów lojalnościowych korzystają nawet stacje benzynowe, linie lotnicze, albo też zwykłe sklepy internetowe – niezależnie od tego co sprzedają! Jak będzie wyglądała Twoja karta podarunkowa to akurat zależy od wyobraźni tego, kto ją będzie projektował! A skoro brak ci pomysłów, to podpowiemy na przykład jak karty podarunkowe wykorzystują stacje benzynowe. Powinieneś kojarzyć takie karty, które dostajesz specjalnie podczas tankowania, to program lojalnościowy stosowany przez wiele stacji benzynowych, jak nawet obecnie nie przez wszystkie!

 

Kobieta z kartą podarunkową w ręce.
Kobieta z kartą podarunkową.

 

Za uzbierane punkty na takiej karcie, można dostać zniżki na tankowanie, lub też inne bonusy! A jak to robią linie lotnicze? Ich program lojalnościowy może polegać na przykład na zbieraniu punktów na darmowe mile, te mile to oczywiście kilometry, które pokonujemy samolotem! Tak więc kupując na przykład bilet z Polski do Chicago, możemy skorzystać z takiej karty (pod warunkiem, że już coś na niej mamy) i tym samym obniżyć cenę lotu!

 

 

Bez problemu może też takie karty podarunkowe wprowadzić sklep zoologiczny – może on stałym klientom dać za ich pomocą rabat, a samą kartę zapakować do paczki wraz z towarem, który klient zamawiał!